"ПОСТФОРМ-СЕРВІС" - компанія з понад десятирічним досвідом виготовлення фасадів, стільниць та деталей меблів із використанням HPL пластику. Наша компанія пишається індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми розуміємо, що кожен проект унікальний, і завдяки нашій досвідченій команді ми можемо втілити навіть найскладніші ідеї та вимоги.
Ми пропонуємо широкий вибір кольорів, текстур і стилів HPL пластику, щоб ваші меблі відповідали вашим особистим уподобанням і дизайну приміщення. Наша продукція використовується в різних галузях, включаючи житловий і комерційний сектор, завжди надаючи естетичність і функціональність.
З “ПОСТФОРМ-СЕРВІС” ви можете розраховувати на високу якість, надійність та професійний підхід до кожного замовлення. Ми завжди готові втілити ваші ідеї в реальність і забезпечити вас якісними меблевими рішеннями.
Наша продукція облицьовується високоміцним, екологічно чистим, декоративно-шаруватим пластиком HPL на новітньому європейському обладнанні. На кожному етапі виготовлення, постійно проводиться контроль якості нашої продукції. Команда висококваліфікованих майстрів, виготовляє замовлення із високою точністю, якісно, ​​у мінімальні терміни. Саме тому, наша продукція, виробляється на високому рівні, характеризується європейською якістю та відповідає сучасним вимогам. Фабрика «ПОСТФОРМ-СЕРВІС» співпрацює з партнерами інших міст та областей України та впевнено зарекомендувала себе як надійний партнер.
Завдяки великому різноманіттю декорів та кольорів пластику, наші клієнти можуть реалізувати найтрадиційніші та найбільш незвичайні та сміливі ідеї в плані створення унікального та неповторного інтер'єру.