Кромкування меблевих фасадів поліуретановим клеєм (PUR).


Застосування ПВХ кромки з клеєм PUR є новим стандартом якісного обрамлення торців. Мінімальний шов з'єднання не потрапляє в поле зору, плавний перехід між кромкою та панеллю дозволяє досягти нової вершини естетики меблів та дизайну кухні. Це ідеальне оздоблення, щоб здивувати клієнтів високого класу, яким потрібна бездоганна якість.
Завдяки послуги прифугування та нанесення поліуретанового клею під високим тиском, створюється високоміцне з'єднання з ефектом нульового шва.

Основні переваги:
-Влагостійкість - висока стійкість клейового шва до пару та води. Обов'язкова для виробів, що встановлюються в приміщеннях з підвищеною вологістю.
-Високоміцне з'єднання – максимальна міцність на відрив.
-Термостійкість – стійкість до високих температур до +150°С.
-Морозостійкість – стійкість до низьких температур до -30°С.
-Поліуретановий клей глибоко проникає у структуру плити, герметизуючи з'єднання між плитою та кромкою.
За допомогою прифугування з торців деталі (по периметру) знімається шар 1мм фрезою з алмазним напиленням, після чого під тиском наноситься PUR клей і кромка ПВХ, таким чином повністю виключаються сколи та сходинки від підрізної піли.
Клей PUR забезпечує водонепроникне, невидиме з'єднання з нульовим швом між кромкою ПВХ і панеллю з високою стійкістю до спеки, холоду та хімічних речовин. Це ідеальний спосіб надати вашим клієнтам якісну обробку, яку вони заслуговують.