Стінові панелі

Декоративні панелі широко використовуються не тільки в меблевому виробництві, але і в ремонті та будівництві як декоративний матеріал і часто застосовуються в дизайні інтер'єрів для внутрішнього оздоблення приміщень. Внутрішнє оздоблення з декоративних панелей HPL може бути різним, починаючи від обробки житлових квартир, будинків, залізничних вагонів, кают водного транспорту, міського транспорту, ліфтів, фургонів, і закінчуючи обробкою спеціалізованих приміщень (лабораторій, лікарень).
«ПОСТФОРМ-СЕРВІС» виготовляє декоративні панелі із нанесенням HPL пластику у м. Харкові. Пластик наноситься на основу МДФ різної товщини.
 
Вставки у двері шаф-купе
Зовнішній вигляд шафи-купе задає стиль всьому приміщенню. Щоб додати до вашого інтер'єру родзинку ми пропонуємо широкий вибір декорів HPL пластику. Структурні, матові, глянцеві поверхні, дозволяють комбінувати та створювати унікальний дизайн таких дверей.
 

Накатка пластику на плитний матеріал

Обладнання нашої компанії дозволяє наносити пластик HPL у щитах максимальних розмірів (2800*1300 та 2440*1220) на будь-який гладкий плитний матеріал. Крім стандартних матеріалів в асортименті є фанера вищого ґатунку, вологостійка фанера, вологостійкий 16 мдф.